DJ Jičín DJs v Jičíně DJ JičínskoDJ na Jičínsku.

DJ NA AKCE I PÁRTY V OKRESE JIČÍN

Hej zahlavi cerv.jpg
Hledáte-li dj hudbu na svou akci v Jičíně a okolí, tak Vám mohu nabídnout své DJs služby. Hudební produkce dělám od roku 1995. Původně jsem působil na klasických diskotékách ve vinárnách a klubech, poté jsem působil hlavně v lázních. Na první svatbě jsem hrál v roce 1997. Charakter soukromých oslav mne nadchl a schopnost pobavit věkově smíšenou společnost a svést jí k veselé zábavě mne dovedla ke specializování na svatebního DJe. Potřebujete-li hudbu na svatbu, oslavu, večírek, stužkovací ples, nebo na jinou akci nejen v okrese Jičín, můžete mne poptat.

DJ Jičín - DJ Milan Hejda Jičín - DJ v Jičíně

DJ NA SVATBU PRO JIČÍN I KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Nabízím kompletní služby v oblasti hudební produkce na svatební hostinu. Hudba, mluvené slovo a světelné efekty se jistě stanou nezapomenutelným zážitkem Vaší svatby. Mnohdy je právě hudba, a svatební zábava, jenž pobaví svatební hosty. Mé zkušenosti, získané 18 letou praxí v této branži mě naučily kdy a jaký hudební žánr použít na vytvoření správné atmosféry, a jaké tradiční hry pro zpestření uvést. Při práci DJe využívám bohatost svého hudebního archivu, kde mám k dispozici různorodou hudbu let minulých až po současnost. Vše rád přizpůsobím představám snoubenců.
Kontakt

DJ Milan Hejda
Jičín, okres Jičín
Královéhradecký kraj
dj.hejda@centrum.cz

Poslat zprávu
Hej o nas.jpg
Svatební DJ Milan Hejda Jičín - hudba na svatbu na Jičínsku i kdekoliv v regionu Královéhradecký kraj. Pro rezervaci, nebo dojednání hudební produkce napište na dj.hejda@centrum.cz, nebo použijte formulář.
.
DJ Milan Hejda Jičín, Královéhradecký kraj, dj.hejda@centrum.cz
.
.
.
SEO Rozcestník

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one